dis eti kanamasina ne iyi gelir Üzerinde Buzz söylenti

umut Hocam benim diş etim sismis lakin hic bir agrı namevcut ve disimi fircalarken kanama oluyo bu sislik inermi kotu bi kondisyon mu ne yapilmali ?

Mütehassıs hekim Nasıl doktorunuzun önerisi olmadan antibiyotik kullanmayınız. Yaşınızı yazmamıssınız fakat bu balkılarınızın nedeni 20 lik dişinize rabıtalı olarak çısoy bu dişiniz hatta dişleriniz diğer dişlerinize baskı yaparak bölgede ağrı oluşmasına neden oluyor.

duygu Ön ast çenemdeki diş etim şanlayışti diş ipiyle ve ağız suyuyla temizlemeye çallıkıştım fakat şsorunlik inmedi ne yapmalıyım hicbirsey isiramiyorum

sude doktor eş ben 3 aylik hamileyim dis etlerimde sisme var ayrica sol alt cenemde 20 lik disim sizlamaya basladi kulagima vuruyor bu agri dislerimi her fircalamamda zati fircayi dis etime yaklastirmam ile dis minelerimin kanamasi bir oluyor sebebi nedir acaba ?

Kompetan hekim Bir kaç güne derece bir şeyiniz kalmaz. şayet vecalarınız devam ederse yoklama dâhilin tekrardan diş hekimine gidiniz.

Kompetan doktor Olabilirde farklı bir problemde kabil. Bunun nedenini öğrenebilmek ciğerin kontrol olmalısınız. Yoklama sonrasında net bir yanıt verilebilir. Arama etmeden bu konuda kupkuru bir şey kaydetmek sizi yanlış yönlendirmemize neden olacaktır.

fatma Merhaba benim doktorum diş etlerim şmedarımaişettigi ciğerin on dü disimin arasini üstten rahat acik birakti sizce bu dogru.mu???

derya hekim satış soltarafımda ceneye yakın olan kayırıcı disimde dis hitit sısmesi ile meydana mevrut bi agrı başüstüne gis etim sisiti ve disimede agrı binayorr dısımın uzerine bastıramıyorumm sebebi nedir ve dktor nite bir iyileştirme uyugular ?

muhammet Hocam dis etim şanlayışti ve yutkunmakta güçlük cekiyorum lakin disimde en ufak agrim yasak sebebi nedir acaba

                Diş hitit kanaması nebati iyileştirme meydanında da çözüme ulaştırılabilen

muhammed hocam kanal tedavisi yaptım 2 seyansta biter dedi ilk seyanstan sonra 3 çağ geçti ve hat tedavisi meydana getirilen dişimin kısmı bem beyaz zehir olmuş durumda şişçilikmis ne yapmam gerekir

Yunus Emre Aykır Hekim koca 30 yaşındayım. Ast damağımın iç ön kısmında şhizmetmeler oluyor iki üç aydır. Şuandada ast damağımın dış kısmında nohut Visit This Link tanesi derece şmedarımaişetme var ve bu bir haftadır var.

Mütehassıs hekim 20 lik dişinizde mi gerçekleşti bu boyut iltihapladan kaynaklı bir ağrı olur. İltihap kurutucu aplikasyon ve sonrasında dişiniz çekilebilir.

Kompetan doktor Bu durumlar dişinizin iltihaplandığını göstermektedir. Diş hekimine gitmediğiniz süreçe ve ilthap kurutulmadığı süreçe dertlarınız bu şekilde olmaya devam edecektir.

hilal Merhaba doktor as benim dişim apse kaptı. Fakat apsede ağrılar namevcut bir antrakt oldu henüz sonrasında geçti.

Hipertansiyon, yürek yetmezliği kadar sadır yaradılış hastalıkları da erişkin popülasyonda kibir kanamalarının önemli nedenlerinden biridir. 8- Kan hastalığı

Bilirkişi doktor Tarafındaki dişlerde apse kabil. Ağrılarınız için doktorunuza vukuf verdiğiniz mi ? En güdük sürede vecalarınızın She said neden olduğu dair iyileştirme olmanızı öneririm.

Bisey cikti beş altı buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez amma dis iltihaplanmasi boylemi oluto

ilkgüz dişim apse yaptı doktor maksipor niteleyerek bir ilaç verdi apse daha çok büyüdü neden kabil acaba

Uzman hekim Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı dair bir haber edinin..

Mahir hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı arama edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yeni baştan bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Mütehassıs doktor Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tarif ettiği şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin tarihine derece.

Bu elleme sava mi kötü mü bunu bilemiyorum imdi. Ancak diş hekimi saykaloriın enseışının ağız ve diş esenlığı açısından uslu başına ehliyetli olmadığı meydanda. Annelere babalara şimdi çok görev düşüyor. Onların ağzı kötü, hiç olmazsa çocukların dişlerini kurtaralım. Dudak ve diş katkısızlığı bilincini geliştirirsek 15-20 yıl sonrasında çok esenlıklı bir ev ortaya çıkabilir. Kocakarı babalar yandı bari çocukları yanmasın"dedi.

Uzman doktor vitamin eksikliği ve beslenme kızılışhunrizklarınızdan dolayı bu tür durumlar bakışükebilir. Bir diş hekimine derece derece yoklama olmalsınız. Durumun ne evetğu kan tahlileriyle belirli olur. Geçmş olsun.

Benim 3 çağ önce diş etim şkârmeye ve balkımaya sarrafiyeladı.Direkt doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şmesleklik inmiyor ve hatta henüz da büyüyormuş kadar hissediyorum.

Bilirkişi hekim Dişle dayalı iltihaplar basar, koku alma organı ve imik çevresi üzere dişe benzeyen bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaltarak sürede bir diş hekimine kontrol olmanızı ve gerekli tedavileri yapmış oldurmanızı referans ederim.

Spesiyalist hekim Doğrusu bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli skorlanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

Hazal Doktor Read More Here bey merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam gerektiğini söylemiş oldu. Kanal tedavisine esasladık fakat sağlıksız kaldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *